پیام فرستادن

Quanzhou hongding engineering machinery co., ltd

لوازم جانبی ماشین آلات مهندسی باکیفیت، بادوام و مرتبط با جریان را برای جهان فراهم کنید و محصولاتی با ارزش افزوده بالا، سود بالا و با کیفیت بالا به شرکای خود ارائه دهید.

Free call Video chat
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار: سازنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
مارک های: YYT
تعداد کارمندان: >100
فروش سالانه: 20000000-4000000
سال تاسیس: 2017
صادرات کامپیوتر: 50% - 60%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

Quanzhou Hongding Construction Machinery Co., Ltd. متخصص در تحقیق و توسعه، ساخت و تامین قطعات و لوازم جانبی ماشین آلات است که در "پایتخت فرهنگ آسیای شرقی" و نقطه شروع "راه ابریشم دریایی"، کوانژو، فوجیان واقع شده است. استان.این شرکت که توسط مثلث اقتصادی فوجیان احاطه شده است، از مزیت حمل و نقل در تجارت برخوردار است.این محصولات شامل انواع بیل مکانیکی، چرخ سنگین ساپورت بولدوزر، چرخ زنجیر، بیل مکانیکی، چرخ راهنما، مجموعه زنجیر ریلی، قاب، انواع سیلندر هیدرولیک، شاو، شفت، مجموعه پیچ و مهره با استحکام بالا،چرخ دنده بیل مکانیکیو سایر قطعات مکانیکی بیل مکانیکی.Hongding Machinery دارای تجهیزات تولید و روش های آزمایش پیشرفته داخلی است و گواهینامه مرجع شخص ثالث و همچنین گواهینامه بین المللی (ISOCE) را گذرانده است.این محصولات به خوبی در سراسر کشور به فروش می رسد و بر اساس تکنولوژی پیشرو، کیفیت قابل اعتماد، تنوع محصول، قیمت مناسب و شهرت خوب به اروپا، خاورمیانه، آفریقا، آسیای جنوب شرقی و سایر کشورها صادر شده است.

در مرحله بعدی توسعه، Hongding Machinery آن را عالی تر می کند، به طور مداوم تولید و رقابت را بهبود می بخشد و زنجیره تامین را کامل تر می کند.بر اساس کیفیت، یکپارچگی، منفعت متقابل و توسعه مشترک، ما به دنبال مشارکت های بلندمدت در سراسر جهان هستیم و با کیفیت بالاتر توسعه می دهیم و تولید کننده قطعات ماشین آلات پیشرو برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان می باشد.به گرمی از همه در داخل و خارج از کشور برای بازدید از ما یا مشاوره استقبال می کنیم.به امید همکاری با شما

تاریخ

موسس شرکت فارغ التحصیل از دانشگاه Xamen و در سال 1389 به تولید پایه در صنعت ماشین آلات ساختمانی مشغول شد. مدیر مسئول بخش تولید در شرکت در سال 1392. در سال 1394 شرکت مدیر فروش و بازاریابی را منصوب کرد. در چین.وی در سال 2016 مسئولیت توسعه بازار بین المللی و فروش محصولات این شرکت را بر عهده داشت.در سال 2017، ما تجارت خود را شروع کردیم و محصولات Quanzhou Hongding Construction Machinery Co., Ltd. را با استانداردها و مشخصات بالا در اختیار شرکای جهانی قرار دادیم.در همان سال برند «YYR» را در سطح جهانی معرفی کرد.در سال 2020 به باوما چین بپیوندید. نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ساختمانی چین (xuzhou) 2022

سرویس
تیم ما

در حال حاضر، این شرکت بیش از 80 کارمند از جمله بخش طراحی، بخش تدارکات، بخش بازاریابی و بخش تجارت بین المللی دارد.

1. در حال حاضر این شرکت دارای 5 طراح ماشین آلات مهندسی می باشد که بیش از 5 سال در این صنعت فعالیت دارند تا انواع حرفه ای و متنوع تولید و توسعه قطعات ماشین آلات مهندسی را برای مشتریان داخلی و بین المللی ارائه دهند.

2. بخش تدارکات این شرکت بیش از 3 سال تجربه در صنعت دارد و می تواند تامین کنندگان مواد اولیه مناسب را برای خریداران جهانی پیدا کند.

3. این شرکت اکنون دارای 10 تیم فروش در چین است که عمدتاً مسئولیت فروش داخلی برند "YYR" شرکت را بر عهده دارند.ما 100 نماینده و شریک در چین داریم که فروش سالانه آنها بیش از 50 میلیون است.

4. شرکت در حال حاضر دارای 15 تیم فروش بین المللی است که عمدتاً مسئولیت فروش بین المللی برند "YYR" شرکت را بر عهده دارند.محصولات ما به بیش از 70 کشور از جمله ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، آفریقای جنوبی، فیلیپین، پاکستان، روسیه، عربستان سعودی و برزیل فروخته می شود.ما همچنین خدمات پشتیبانی کامل ماشین آلات را برای برخی از کارخانه های ماشین آلات شرکت های بزرگ با فروش صادراتی بیش از 13 میلیون دلار ارائه می دهیم.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما