Wyślij wiadomość

Quanzhou hongding engineering machinery co., ltd

Dostarczaj na całym świecie wysokiej jakości, trwałe i związane z przepływem akcesoria do maszyn inżynieryjnych oraz dostarczaj partnerom produkty o wysokiej wartości dodanej, wysokich zyskach i wysokiej jakości.

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
marki: YYT
Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: 20000000-4000000
Rok założenia: 2017
pc Export: 50% - 60%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Quanzhou Hongding Construction Machinery Co., Ltd. specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji i dostawie części i akcesoriów do maszyn, zlokalizowanych w „stolicy kultury Azji Wschodniej” i punkcie początkowym „Morskiego Jedwabnego Szlaku”, Quanzhou, Fujian Województwo.Otoczona Fujian Economic Triangle, firma ma przewagę jeśli chodzi o transport w handlu.Produkty obejmują różne typy koparek, ciężkie koło wspierające spychacz, koło zębate, koło napinające koparki, koło prowadzące, zespół łańcucha szynowego, ramę, wszelkiego rodzaju cylindry hydrauliczne, shaw, wał, zestaw śrub o wysokiej wytrzymałości,Koło łańcuchowe koparkioraz inne części mechaniczne koparki.Hongding Machinery posiada zaawansowany w kraju sprzęt produkcyjny i metody testowania oraz przeszedł certyfikację organu zewnętrznego, a także certyfikat międzynarodowy (ISOCE).Produkty sprzedają się dobrze w całym kraju i zostały wywiezione do Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej i innych krajów, w oparciu o wiodącą technologię, niezawodną jakość, różnorodność produktów, rozsądne ceny i dobrą reputację.

W kolejnym etapie rozwoju Hongding Machinery uczyni go doskonalszym, stale poprawiając produkcję i konkurencyjność, czyniąc łańcuch dostaw bardziej dokładnym.Opierając się na jakości, uczciwości, wzajemnych korzyściach i wspólnym rozwoju, poszukujemy długoterminowych partnerstw na całym świecie i rozwijamy się z wyższą jakością, dzięki czemu wiodący producent części do maszyn zapewnia klientom lepszą obsługę.Serdecznie zapraszamy wszystkich w kraju i za granicą do odwiedzenia nas lub konsultacji.Czekamy na współpracę z tobą.

Historia

Założyciel firmy ukończył Xamen University i w 2010 roku zajmował się oddolną produkcją w branży maszyn budowlanych. W 2013 roku kierownikiem działu produkcji w firmie. W 2015 roku firma mianowała dyrektora sprzedaży i marketingu w Chinach.W 2016 roku odpowiadał za rozwój rynku międzynarodowego i sprzedaż produktów firmy.W 2017 roku rozpoczęliśmy własną działalność i dostarczaliśmy produkty Quanzhou Hongding Construction Machinery Co., Ltd. globalnym partnerom o wysokich standardach i specyfikacjach.W tym samym roku promowała markę „YYR” na całym świecie.Dołącz do Bauma China w 2020 r. 2022 Chiny (xuzhou) międzynarodowe targi maszyn budowlanych

Usługa
Nasz zespół

Obecnie firma zatrudnia ponad 80 pracowników, w tym dział projektowy, dział zaopatrzenia, dział marketingu i dział biznesu międzynarodowego.

1. Obecnie firma ma 5 projektantów maszyn inżynieryjnych, którzy działają w branży od ponad 5 lat, aby zapewnić profesjonalną i różnego rodzaju produkcję i rozwój części maszyn inżynieryjnych dla klientów krajowych i międzynarodowych.

2. Dział zaopatrzenia firmy ma ponad 3-letnie doświadczenie w branży i może znaleźć odpowiednich dostawców surowców dla globalnych nabywców.

3. Firma posiada obecnie 10 zespołów sprzedaży w Chinach, odpowiedzialnych głównie za sprzedaż krajową marki firmy „YYR”.Mamy 100 agentów i partnerów w Chinach, z roczną sprzedażą ponad 50 milionów.

4. Firma posiada obecnie 15 międzynarodowych zespołów sprzedaży, które są głównie odpowiedzialne za międzynarodową sprzedaż marki firmy „YYR”.Nasze produkty sprzedawane są do ponad 70 krajów, w tym do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, RPA, Filipin, Pakistanu, Rosji, Arabii Saudyjskiej i Brazylii.Świadczymy również kompletne usługi wsparcia maszynowego dla niektórych dużych fabryk maszyn firmowych, których sprzedaż eksportowa przekracza 13 milionów dolarów.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość