Mesaj gönder

Quanzhou hongding engineering machinery co., ltd

Dünya için yüksek kaliteli, dayanıklı ve akışla ilgili mühendislik makine aksesuarları sağlayın ve ortaklara yüksek katma değerli, yüksek karlı ve yüksek kaliteli ürünler sağlayın.

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
Markalar: YYT
No. Çalışanları: >100
Yıllık satış: 20000000-4000000
Yıl kurulan: 2017
İhracat p.c: 50% - 60%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Quanzhou Hongding Construction Machinery Co., Ltd., "Doğu Asya kültürünün başkenti" ve "Deniz İpek Yolu"nun başlangıç ​​noktası, Quanzhou, Fujian'da bulunan, makine parçaları ve aksesuarlarının araştırma ve geliştirme, üretim ve tedarikinde uzmanlaşmıştır. Bölge.Fujian Ekonomik Üçgeni ile çevrili şirket, ticarette nakliye söz konusu olduğunda avantaja sahip.Ürünler, çeşitli ekskavatör türleri, buldozer desteği ağır tekerlek, zincir dişlisi, ekskavatör avara, kılavuz tekerlek, ray zinciri tertibatı, çerçeve, her türlü hidrolik silindir, şal, şaft, yüksek mukavemetli cıvata seti,Ekskavatör Dişlisive diğer ekskavatör mekanik parçaları.Hongding Machinery, yurt içinde gelişmiş üretim ekipmanına ve test yöntemlerine sahiptir ve üçüncü taraf yetki sertifikasının yanı sıra uluslararası sertifikayı (ISOCE) geçmiştir.Ürünler ülkenin her yerinde iyi satılıyor ve önde gelen teknoloji, güvenilir kalite, ürün çeşitliliği, uygun fiyatlar ve iyi bir üne dayalı olarak Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya ve diğer ülkelere ihraç ediliyor.

Geliştirmenin bir sonraki aşamasında, Hongding Machinery, tedarik zincirini daha kapsamlı hale getirerek üretimi ve rekabet gücünü sürekli iyileştirerek daha mükemmel hale getirecek.Kalite, bütünlük, karşılıklı yarar ve ortak gelişme temelinde, dünya çapında uzun vadeli ortaklıklar arıyoruz ve daha yüksek kalite ile gelişerek, müşterilere daha iyi hizmet sunmak için lider bir makine parçaları üreticisi haline geliyoruz.Bizi ziyaret etmek veya danışmak için yurtiçi ve yurtdışındaki herkese sıcak bir şekilde hoş geldiniz.Sizinle işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

Geçmiş

Şirketin kurucusu Xamen Üniversitesi'nden mezun olmuş ve 2010 yılında iş makineleri sektöründe tabandan üretim ile uğraşmıştır. 2013 yılında şirkette üretim departmanından sorumlu yöneticilik yapmıştır. 2015 yılında şirkete satış ve pazarlama direktörü atanmıştır. Çin'de.2016 yılında şirket ürünlerinin uluslararası pazar geliştirme ve satışından sorumluydu.2017 yılında kendi işimizi kurduk ve Quanzhou Hongding İnşaat Makineleri Co., Ltd. ürünlerini küresel ortaklara yüksek standartlar ve özelliklerle sağladık.Aynı yıl "YYR" markasının dünya çapında tanıtımını yaptı.2020'de Bauma China'ya katılın. 2022 Çin (xuzhou)uluslararası inşaat makineleri Fuarı

Hizmet
Ekibimiz

Şu anda şirketin tasarım departmanı, satın alma departmanı, pazarlama departmanı ve uluslararası ticaret departmanı dahil olmak üzere 80'den fazla çalışanı bulunmaktadır.

1. Şu anda şirket, yerli ve yabancı müşteriler için profesyonel ve çeşitli mühendislik makine parçaları üretimi ve geliştirmesi sağlamak için 5 yılı aşkın süredir sektörde bulunan 5 mühendislik makine tasarımcısına sahiptir.

2. Şirketin tedarik departmanı, sektörde 3 yıldan fazla deneyime sahiptir ve küresel alıcılar için uygun hammadde tedarikçileri bulabilir.

3. Şirketin şu anda Çin'de ağırlıklı olarak şirketin "YYR" markasının yurtiçi satışlarından sorumlu 10 satış ekibi var.Çin'de yıllık satışı 50 milyondan fazla olan 100 acentemiz ve ortağımız var.

4. Şirketin şu anda esas olarak şirketin "YYR" markasının uluslararası satışlarından sorumlu olan 15 uluslararası satış ekibi bulunmaktadır.Ürünlerimiz Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Güney Afrika, Filipinler, Pakistan, Rusya, Suudi Arabistan ve Brezilya dahil olmak üzere 70'den fazla ülkeye satılmaktadır.Ayrıca 13 milyon doları aşan ihracat satışlarıyla bazı büyük şirket makine fabrikalarına komple makine destek hizmeti vermekteyiz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin